BRAMY GARAŻOWE

BRAMY GARAŻOWE

W ofercie posiadamy do wyboru bramy garażowe uchylne, rozwierne, segmentowe oraz roletowe. Różnią się one między sobą sposobem otwierania, konstrukcją oraz wypełnieniem skrzydła. Zanim zdecydują się Państwo na wybór bramy należy szczegółowo przeanalizować możliwości techniczne oraz przewidzieć efekty użytkowania (sposób otwierania bramy).

Bramy segmentowe i roletowe to nowoczesne bramy, które w trakcie użytkowania nie potrzebują wolnej przestrzeni przed garażem. Ich płaszcze podnoszą się pionowo do góry i chowają pod sufitem (brama segmentowa) lub rolują do skrzynki (brama roletowa).

Zaptaj o wycenę: 508 151 333

Bramy garażowe OKNO-MAX

Tego typu bramy polecane są do garaży, wychodzących bezpośrednio na ulicę oraz tam, gdzie jest mało miejsca przed garażem. Dodatkowo bramy segmentowe dostępne są w wersji automatycznej, dzięki czemu można je otwierać przy użyciu pilota zdalnego sterowania.

W odróżnieniu od bram segmentowych, bramy uchylne i rozwierne wymagają wolnej przestrzeni przed garażem, umożliwiającej swobodny ruch skrzydeł bramy. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.