O FIRMIE

OKNO-MAX

OKNO-MAX
Okna Drzwi Bramy garażowe Parapety Osłony okienne

Firma OKNO-MAX istnieje na rynku od 2002 roku. Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki okiennej, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bram garażowych, jak również parapetów, żaluzji i rolet.

Doświadczenie, znane i pewne marki

Dorobkiem firmy są tysiące zrealizowanych projektów oraz stali, zadowoleni Klienci, wśród których mamy nadzieję już wkrótce Państwa powitać. Jesteśmy świadomi wysokich oczekiwań, związanych z naszymi usługami, dlatego proponujemy Państwu skuteczne rozwiązania, oparte na bogatym doświadczeniu. Wykonując nasze realizacje zarówno w Sochaczewie, jak i innych miastach naszego regionu zawsze wykorzystujemy bogaty asortyment produktów, jaki ma w ofercie nasza firma.

Naszym Klientom oferujemy najnowocześniejszą stolarkę okienną PCV i ALU, przeznaczoną dla budownictwa wielorodzinnego, jak również do budynków jednorodzinnych. Zapewniamy montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych najbardziej uznanych producentów, takich jak: Gerda, Porta, DRE, KR Center, Wikęd, Agmar czy Perfect Door. Nasze bramy garażowe pochodzą od sprawdzonych i najlepszych na rynku producentów, takich jak Wiśniowski. Umożliwiamy szeroki wybór akcesoriów do stylowego wykończenia i wystroju wnętrz, takich jak rolety okienne ( wewnętrzne i zewnętrzne ), żaluzje czy parapety ( MDF, konglomerat, stalowe).

Na wszystkie produkty, oferowane przez naszą firmę posiadamy certyfikaty i świadectwa jakości.

Zapewniamy gwarancję oraz obsługę serwisową. Wykonujemy bezpłatne pomiary oraz kosztorysy, niezbędne do wykonania usługi montażu.

Nasze atuty to doskonała znajomość rynku najnowocześniejszych dostępnych towarów oraz doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej.

Pracownicy naszej firmy gwarantują pełen profesjonalizm przy obsłudze Klienta jak również projektowaniu i wykonywaniu prac, a ich wieloletnie doświadczenie zapewnia wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Oferowane przez naszą firmę markowe produkty oraz profesjonalnie wykonany montaż zapewnia bezawaryjną i wieloletnią eksploatację.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.