OKNA

OKNO-MAX

OKNA

Oferowane przez nas okna należą do najnowocześniejszych na rynku i spełniających najwyższe wymagania Klientów.

Wszystkie okna zamawiane są pod wymiar i montowane przez nasze ekipy montażowe, które gwarantują wysoką jakość świadczonych usług.

ZAPRASZAMY

+48 508 151 333

Doświadczenie i profesjonalizm

Zakup okien może wielu Klientom wydawać się czymś skomplikowanym. W praktyce jednak tak nie jest, wystarczy pozyskać podstawowe informacje na temat tego produktu. Na wstępie warto podjąć decyzję, czy chcemy kupić okna drewniane czy z PCV. Jedne i drugie mają podobne właściwości użytkowe, ale okna drewniane mogą być droższe w zakupie.

Wybierając okna trzeba zwrócić szczególną uwagę na profile, szyby i okucia. Oglądając przekrój profilu należy sprawdzić jaka jest szerokość, ilość komór oraz jaki typ wzmocnienia znajduje się w środku. Każdy kupujący musi też wiedzieć, że nie ma sztywnego cennika na okna, bo wycenia się je indywidualnie. Ostateczna cena będzie zależeć od wymiarów, typu profila, wybranych szyb, okuć i zastosowanych rozwiązań dodatkowych.

W OKNO-MAX pomagamy w podjęciu tych wszystkich decyzji. Nasi konsultanci doradzą, podpowiedzą rozwiązania, przedstawią cenniki.

Zaptaj o wycenę: 508 151 333

Okna PCV

Profile okienne wykonane z PCV są najczęściej wybieranym rodzajem okien, które dzięki swoim właściwościom dają gwarancję wieloletniej trwałości oraz szczelności.

Okna PCV OKNO-MAXOkna PCV dostępne są w bogatej kolorystyce, jak również zróżnicowanych kształtach profili. Parametry energooszczędności kwalifikują je do miana najcieplejszych okien na rynku a tym samym wpisują się doskonale w trend oszczędzania energii, tak obecnie popularny.

Zaptaj o wycenę: 508 151 333

Okna aluminiowe

W systemach okiennych aluminiowych wyróżniamy aluminium tzw. „ciepłe”, stosowane przy produkcji konstrukcji zewnętrznych, narażonych na różnicę temperatur oraz aluminium „zimne” – do stosowania w przeszkleniach lub zabudowach wewnątrzlokalowych.

Zaptaj o wycenę: 508 151 333

Okna aluminiowe OKNO-MAX

Okna drewniane

Okna wykonane są z drewna litego sosnowego, dębowego lub meranti, klejonego warstwowo i wysuszonego do odpowiedniej wilgotności. Progi ram oraz dolne krawędzie skrzydeł okiennych zabezpieczone są aluminiowymi okapnikami.Okna drewniane OKNO-MAX

Zastosowany profil, ekologiczny lakier z podkładem oraz impregnatem zapobiegającym szkodnikom i grzybom, jak również aluminiowa listwa chroniąca przed promieniami UV i wodą spływającą z szyby gwarantują wieloletnią wytrzymałość oraz trwałość okien. Bogata kolorystyka pozwoli spełnić indywidualne życzenia nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zaptaj o wycenę: 508 151 333

Okna dachowe

Okna dachowe wmontowywane są w połaci dachowej. Dostępne są w różnych wymiarach, kształtach oraz sposobach otwierania. Obecnie okna dachowe są bardzo popularnym rozwiązaniem dla Klientów, chcących rozświetlić swoje poddasza. Jest to również najlepsze rozwiązanie przy adaptacji poddaszy nieużytkowych, przekształcając strychy w nowoczesne oraz funkcjonalne wnętrza. Okna dachowe wykonywane są z drewna lub PCV.

Zaptaj o wycenę: 508 151 333

Okna dachowe OKNO-MAX