DRZWI

DRZWI

Posiadamy pełną ofertę drzwi zewnętrznych i wewnątrzlokalowych, zarówno do mieszkań jak i domów wolnostojących. Współpracujemy z najbardziej uznanymi producentami drzwi na polskim rynku.Drzwi OKNO-MAX

Bogata oferta oraz różnorodność modeli pozwala na dopasowanie drzwi do każdego rodzaju wnętrz i stylu budynków. Oferowane przez nas drzwi dopasowywane są do potrzeb naszych Klientów w zakresie oferowanych dodatków, kolorystyki, wyposażenia czy też przeszklenia. Ponadto Klienci mają do wyboru różne rodzaje ościeżnic oraz progów.

Wszystkie drzwi zamawiane są pod wymiar i montowane przez nasze ekipy montażowe, które gwarantują wysoką jakość świadczonych usług.

Zaptaj o wycenę: 508 151 333

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne zapewniają bezpieczeństwo oraz są wizytówką domu. Oprócz walorów estetycznych, drzwi zewnętrzne powinny być trwałe i funkcjonalne.


Drzwi zewnętrzne OKNO-MAX

W ofercie posiadamy wejściowe drzwi zewnętrzne wykonane ze stali oraz z drewna. Drzwi mogą różnić się takimi parametrami, jak: grubość skrzydła, poziom izolacji termicznej i akustycznej, czy klasą antywłamaniowości. Mogą być płaskie, tłoczone lub z przeszkleniem.Drzwi wejściowe zewnętrzne posiadają wzmocnioną konstrukcję oraz powłoki zewnętrzne, które gwarantują odporność na trudne warunki zewnętrzne. Drzwi dostępne są w zestawach z ościeżnicą i progiem.

Zaptaj o wycenę: 508 151 333


Drzwi wewnętrzne

Dostępne modele drzwi wewnątrzlokalowych charakteryzują się bogatą kolorystyką, interesującą strukturą oraz wyjątkowo ciekawymi przeszkleniami i aplikacjami.

Kolekcje obejmują ogromną różnorodność modeli, wykonanych w pokryciu oklein drewnopodobnych, fornirów naturalnych oraz malowanych.


Drzwi wewnętrzne

Do drzwi można zastosować różnego rodzaju ościeżnice regulowane bądź stałe. Ciekawą propozycją są drzwi przesuwne w systemach naściennych lub chowanych w ścianę. Różnorodne wzornictwo pozwala na zastosowanie drzwi wewnątrzlokalowych w różnych aranżacjach oraz stylach mieszkań i domów.

Zaptaj o wycenę: 508 151 333